Loading...
O NAS 2018-10-04T20:36:03+00:00

Kim jesteśmy?

ZOBACZ OFERTĘ

GM Market Serwis

Firma GM Market Serwis rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Naszym kluczowym klientem jest firma LUX-TOOLS, Hettich Polska i Element System będące czołowym dostawcą towarów dla OBI Group.

Specjalizujemy się w merchandisingu razem z przebudową jednostek i ciągów regałowych jak również w drobnych przebudowach regałowych.

Nasze projekty są realizowane w większości samodzielnie jednak w przypadku zapotrzebowania na zwiększenie zaangażowanych środków korzystamy ze wsparcia naszych doświadczonych partnerów. Maksymalna jednorazowa obsada danego projektu, to 50 osób.

Pozyskując nowych klientów jesteśmy w stanie realizować zlecenia w krótkich terminach, a przede wszystkim w przedziale cenowym atrakcyjnym dla zleceniodawcy.
Ze swojej strony zapewniamy fachowość i terminowość świadczonych usług.

Co mówią o Nas Klienci

„Składam serdeczne podziękowanie za współpracę przy projekcie Hettich Polska & Leroy Merlin Polska 2010. Podsumowując pracę team’u GM Market Serwis, chciałbym wyrazić zadowolenie z profesjonalnego podejścia do tematu, przede wszystkim skuteczności oraz wywiązania się ze wszystkich uzgodnionych terminów. Życzę wielu udanych projektów na przyszłość”

DAMIAN SERAFIN • HETTICH INTERATONAL

„Kooperatywność i profesjonalne podejście właściciela firmy p. Grzegorza Mirosławskiego oraz doświadczenie pracowników GM Market Serwis to najważniejsze atuty firmy, które powodują, że niezmiennie korzystamy z jej usług.”

MARCIN DZIECIUCHOWICZ • EMIL LUX GMBH & CO

Galeria

Zrealizowaliśmy już projekty dla:

Uzyskaj profesjonalną wycenę